28 اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی که یادگیری شما را متحول می‌کند | zabannew

در این درس مهم ترین افعال عبارتی با get در زبان انگلیسی را یاد می گیریم. Take و get در زبان انگلیسی تفاوت های ریز و ظریفی دارند که در مکالمه انگلیسی درست به شما بسیار کمک می کنند. از used to برای صحبت راجع به کارهای گذشته که دیگر انجام نمی دهیم استفاده میکنیم. در این درس ساخت جملات خبری، منفی و در نهایت سوالی used to در زبان انگلیسی را یاد میگیریم.

28 اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی که یادگیری شما را متحول می‌کند | zabannew این برنامه شامل موضوعات روزمره و دقیق است که هدف آن افزایش تدریجی آشنایی شما با زبان انگلیسی است. ناگفته نماند، نصب اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی مساوی با یادگیری زبان انگلیسی نیست و باید به‌طور مستمر تلاش کنید تا ساختار منسجم زبان دوم خود را بنا کنید. در این راه بهتر است برای افزایش توانایی خود به‌خصوص در مهارت‌های صحبت کردن و نگارش از مدرس‌های مجرب کمک بگیرید و در کلاس شرکت کنید. اپلیکیشن اولی که معرفی کردیم یک اپلیکیشن ایرانی بوده، و حالا دومین اپلیکیشنی که می‌خواهیم از لیست بهترین اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی برای فارسی زبانان به شما معرفی کنیم، اپلیکیشن Mondley است.

متد و روش آموزش این مجموعه همانند نصرت می باشد اما با این تفاوت که نصرت، زبان های مختلف را به زبان فارسی و پیمزلر به زبان انگلیسی آموزش می کلیک دهد. شما می توانید زبان های مختلف دنیا را تنها با گوش دادن به فایل های صوتی این مجموعه بیاموزید. زبان علم فقط زبان انگلیسی نیست اما بیشتر محتوای وب و انتشار کتاب‌ها در جهان به زبان انگلیسی هستند. زبان انگلیسی از لحاظ سره‌گرایی زبانی مهم‌ترین زبان جهان محسوب می‌شود.

  • زمان حال استمراری برای صحبت راجع بیان کارها و چیزهایی که در همین لحظه یا به شکل موقت در حال انجام شدن یا اتفاق افتادن هستند استفاده می شود.
  • توصیه می‌کنم که برای اطلاعات بیشتر، این اپلیکیشن را نصب کنید و خودتان دیگر امکانات جذاب آن را کشف نمایید.
  • تعداد زیادی از برنامه‌ها مورد بررسی قرار گرفته‌اند تا بتوانیم بفهمیم هرکدام از آنها به چه صورتی به ما جهت یادگیری زبان فارسی کمک می‌کند.
  • بر این اساس کسانی که از بین زبان‌های خارجی دیگر حرف تعریف در دستور زبان خود ندارند خیلی آسانتر می‌توانند زبان فارسی را یاد بگیرند.
  • گرامر این زمان را به همراه کاربرد ها و فرمول ساخت آن را در این مقاله آموزش ببینید.

منابع موجود در این صفحه شما را تا سطح متوسط پیش می برند به شرطی که تک تک کلمات و جملات موجود در پی دی اف را حفظ کنید. نسیبه جان
از حُسن نظر شما متشکرم و خوشحالم که هم از کلاس های مجازی و هم از کلاس های حضوری رضایت داشتید. متشکرم فراز جان
با پشتکاری که در شما مشاهده می کنم؛ به زودی به تسلط بالایی در مهارت اسپیکینگ دست خواهید یافت و قطعا نمره بسیار خوبی هم دریافت خواهید کرد. این در حالی است که فرزندان کشور عزیزمان ایران، در این چهارچوب نمی گنجند.

یادگیری زبان انگلیسی چقدر طول می کشد؟

برخی از الفبای لاتین مانند Æ، Ð، Þ و یاگ در انگلیسی باستان استفاده می‌شدند که امروزه منسوخ شده‌اند. در ابتدا درک لهجه های بومی ممکنه چالش برانگیز و سخت باشد اما به آن پایبند باشید. هر چقدر جلوتر بروید آنچه را که می شنوید بهتر درک خواهید کرد و کلمات و عبارت های عامیانه جدیدی یاد خواهید گرفت. تمام مطالب این وبسایت به وسیله نویسندگان وبسایت ترجمه، تالیف یا آماده سازی شده و هرگونه کپی برداری یا استفاده تجاری از آن ممنوع است.

معرفی صفحه آموزش زبان انگلیسی رایگان

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار